Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG CROSSHAIR VIII HERO(WI FI), AMD X570 ATX gaming moth...
Достапност:
Шифра: 24894
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 28,299 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

25,869 Ден.
12 РАТИ: 2,221 Ден.
24 РАТИ: 1,143 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG CROSSHAIR VIII HERO(WI FI), AMD X570 ATX gaming motherboard with PCIe 4.0, 16 power stages , OptiMem III, on-board Wi-Fi 6 (802.11ax), 2.5 Gbps LAN, USB 3.2, SATA, M.2 and Aura Sync RGB lighting, 90MB10T0-M0EAY0