Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Claymore II, modular TKL 80%/100% gaming mechanical ...
Достапност:
Шифра: 53142
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 17,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

11,879 Ден.
12 РАТИ: 1,020 Ден.
24 РАТИ: 525 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Claymore II, modular TKL 80%/100% gaming mechanical keyboard with ROG RX Optical Mechanical Switches, detachable numpad & wrist rest, wired & wireless 2.4G modes, extra customizable clicky hotkeys, volume control wheel and wireless Aura Sync, 90MP01W0-BKUA01
Безжична GAMING
Жична GAMING