Бренд:
Краток опис: ASUS 850W Platinum PSU ROG-THOR-850P, Aura Sync and an OLED d...
Достапност:
Шифра: 22885
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 16,899 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

16,359 Ден.
12 РАТИ: 1,405 Ден.
24 РАТИ: 723 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 850W Platinum PSU ROG-THOR-850P, Aura Sync and an OLED display, Aura Sync : Advanced customization with addressable RGB LEDs and Aura Sync compatibility, OLED Power Display : Real-time power draw monitoring with OLED Power Display, ROG Thermal Solution : 0dB cooling with dustproof IP5X Wing-blade Fan and ROG heatsink design, 80 PLUS Platinum : Built with 100% Japanese capacitors and other premium components, Sleeved Cables : For easy building and superior aesthetics, 90YE0090-B001N0