Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 27" ROG Strix XG27AQMR Gaming Monitor, 27 inch 2K QHD (2...
Достапност:
Шифра: 57413
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 46,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

41,929 Ден.
12 РАТИ: 3,599 Ден.
24 РАТИ: 1,852 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 27" ROG Strix XG27AQMR Gaming Monitor, 27 inch 2K QHD (2560x1440), Fast IPS, 300 Hz (above 144Hz), 1 ms GTG, G-Sync compatible, Variable Overdrive, ELMB Sync, DisplayHDR 600, 90LM08K0-B01170