Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa R-46 De Lux 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Никлован, Б...
Достапност:
Шифра: 66115
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
27,890 Ден.
12 РАТИ: 2,325 Ден.
24 РАТИ: 1,163 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa R-46 De Lux 2, шпорет на цврсто гориво, Лев, Никлован, Боја Кафена Шатиранa, Моќност од 5KW, Термостат, загревње на површина до 65м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 185:460:485mm, 2 одводи f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 103кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:915:565mm