Бренд: AEG
Краток опис: AEG L7FNE48S, Машина за перење со сребрена врата, MADE IN ITA...
Достапност:
Шифра: 75265
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 44,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

35,995 Ден.
12 РАТИ: 3,090 Ден.
24 РАТИ: 1,590 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AEG L7FNE48S, Машина за перење со сребрена врата, MADE IN ITALY, INVERTER OKO MOTOR, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг капацитет, 1400 вртежи, СИСТЕМ НА ПАРЕА, OKOMIX технологија на мешање детергент и вода за најдобри резултати, специјален PROTEX PLUS барабан, Pro sense систем - оптимизација на циклусот според количината на алишта, Fuzzy logic, Woolmark сертификат, Сензор за контрола на водата, Заклучување од деца, Тајмер, 3 компартменти за детергент, Автоматско исклучување, Бучност центрифуга 75dB, Нова Б енергетска класа, 85x60x60 цм
WiFi/Smart Не
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа Б
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење