Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFE 2B19, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 60
Достапност:
Шифра: 69986
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 659

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WFE 2B19, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 60цм, 13 комплети, 5 програми, 3 температури, 10 години гаранција против корозија, тајмер, Половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Flexi space, Бучност 49дб, A+ енергетска класа, Димензии 85x59.7x59 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool