Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFE 2B19, Самостоечка Машина за миење садови, бела,...
Достапност:
Шифра: 69986
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,995 Ден.
12 РАТИ: 1,545 Ден.
24 РАТИ: 795 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WFE 2B19, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 60цм, 13 комплети, 5 програми, 3 температури, 10 години гаранција против корозија, тајмер, Половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Flexi space, Бучност 49дб, Нова Ф енергетска класа, Димензии 85x59.7x59 цм
Боја Бела
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Тип на мотор Стандарден
Трета корпа Не
Широчина 60цм