Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Б
Достапност:
Шифра: 68287
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 165
Редовна Цена: 52,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

48,400 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 52,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 23KW на јаглен, 20KW на дрво, 1,9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 14Л, Термостат, загревање на површина од190-250м3, Отвор за ложење В:Ш: 260:290:430mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 400:460:440mm, одвод f145mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 170кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm
Напреден Филтер
Бренд AlfaPlam

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира