-9%
Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 25KW на јаглен, 20KW на дрво, 1,9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 14Л, Термостат, загревање на површина од190-250м3, Отвор за ложење В:Ш: 260:290:430mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 400:460:440mm, одвод f145mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 170кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Alfa Term AT 20

  • Бренд: AlfaPlam
  • Краток опис: Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Б
  • Шифра: 68287
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 52,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 48,150 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 52,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Цврсто гориво Дрво, Шпорети на цврсто гориво