Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен...
Достапност:
Шифра: 68287
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 73,290 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

73,290 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,054 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,527 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 20KW, 14KW на вода, 9KW во простор, 1.9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 14Л, Термостат, загревање на површина 383м3 или 130 м2, Отвор за ложење В:Ш: 260:290:430mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 400:460:260mm, одвод f145mm, Степен на искористеност 77 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 170кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm