Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta AC232001, Рачна Правосмукалка, Боја Бела-бордо, Бежична,
Достапност:
Шифра: 64633
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 240
Редовна Цена:
2,699 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,699 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta AC232001, Рачна Правосмукалка, Боја Бела-бордо, Бежична, Време на всмукување 8мин ,суво и мокро всмукување, Подвижен контејнер за отпадици 320мл, Постојан филтер, Батерија 3,6V

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира