Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta AC232001, Рачна Правосмукалка, Боја Бела-бордо, Бежич...
Достапност:
Шифра: 64633
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,499 Ден.
12 РАТИ: 304 Ден.
24 РАТИ: 156 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta AC232001, Рачна Правосмукалка, Боја Бела-бордо, Бежична, Време на всмукување 8мин ,суво и мокро всмукување, Подвижен контејнер за отпадици 320мл, Постојан филтер, Батерија 3,6V
Тип на правосмукалка Мини правосмукалка