Бренд: Xiaomi
Краток опис: XIAOMI Redmi Watch 3 Active Black, Display: 1.83" IPS LCD, 4...
Достапност:
Шифра: 57258
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 4,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,789 Ден.
12 РАТИ: 240 Ден.
24 РАТИ: 124 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
XIAOMI Redmi Watch 3 Active Black, Display: 1.83" IPS LCD, 450 nits (typ), Resolution: 280 x 240 pixels (~202 ppi density), Bluetooth: 5.3; A2DP; LE, Accelerometer, heart rate, SpO2 Battery: Li-Ion 289mAh, Dimensions: 46.9 x 38.9 x 10.9 mm, Weight: 42 g