Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WSIP 4O23PFE, Вградна машина за миење садови со ИНВ...
Достапност:
Шифра: 73283
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена:
39,999 Ден.
12 РАТИ: 3,334 Ден.
24 РАТИ: 1,667 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WSIP 4O23PFE, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 9 комплети, 4 програми, 6th Sense технологија - сензори кои го одредуваат степенот на валканост на садовите и со тоа автоматски го прилагодуваат циклусот на миење со огромни заштеди на енергија и вода, Power clean Pro систем за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз, Multi Zone функија која овозможува бирање дали ќе се мие само во горната или само во долната корпа, Тајмер, самочистечки филтер, Бучност 43dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 212 kWh, Потрошувачка на вода по циклус 9л, Максимална температура на вода од довод 60 степени, Нова Е енергетска класа, Димензии 82x44.8x57 цм,
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не