Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WSIC 3M27, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТ...
Достапност:
Шифра: 77806
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,834 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 917 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WSIC 3M27, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 6 програми, 6th Sense технологија со која се мери влаканоста на садовите и нивната количина и потоа автоматски се прилагодува соодветен циклус и поставки за миење, Multi Zone функија која овозможува бирање дали ќе се мие само во горната или само во долната корпа, Тајмер, самочистечки филтер, Бучност 47dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 212 kWh, Потрошувачка на вода по циклус 9л, Максимална температура на вода од довод 60 степени, Нова Е енергетска класа, Димензии 82x44.8x57 цм,