Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WIO 3T133 PLE, Вградна машина за миење садови со ИН...
Достапност:
Шифра: 74051
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

27,999 Ден.
12 РАТИ: 2,404 Ден.
24 РАТИ: 1,237 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WIO 3T133 PLE, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, 6th Sense технологија, 60цм, ЛЦД Дисплеј, 14 комплети, 11 програми, Natural dry - систем за сушење на садовите со автоматско отворање на вратата, Половично полнење, 10 години гаранција против корозија, Тајмер за одложено миење, Интелигентни сензори кои постојано вршат процена на валканост и количина на садови и со тоа ги прилагодуваат потребните ресурси за идеално миење, Горна корпа која се вади, Модуларна трета полица, EXTRASPACE револуционерно управување со просторот во долниот дел каде можете да добиете уште 10 комплети плус, Power clean Pro - Супер моќни прскалки во задниот дел за чистење најтешки нечистотии и за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз, Самочистечки филтер, Потрошувачка на вода 9.5л по циклус, Годишна потрошувачка на ел. енергија 238 kWh, Бучност 43dB, Димензии 82x59.8x55.5 цм, Нова Д енергетска класа
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не