Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WHC18 T341, Вграден комбиниран фрижидер со долна ко...
Достапност:
Шифра: 76369
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

35,995 Ден.
12 РАТИ: 3,090 Ден.
24 РАТИ: 1,590 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WHC18 T341, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, 6th sense Fresh Control технологија, Total NO FROST технологија на ладење, Metal cooling технологија во задниот дел, Multi Flow технологија ви внатрешноста, Стаклени полици со иноксни лајсни, Контрола на влажноста, Целосно електронски контроли, Брзо ладење + Брзо замрзнување, Тотален нето капацитет 250л, Нето капацитет 182л дел за ладење и 68л дел за замрзнување, 5 стаклени полици во дел за ладење, 3 фиоки во замрзнувачот, Аларм за температура, ЛЕД осветлување, Годишна потрошувачка на ел. енергија 280 kWh, Нова Ф Енергетска класа, Димензии ВxШxД 177x54x54.5 цм