Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WH1410 A+E, Хоризонтален замрзнувач, MADE IN ITALY,...
Достапност:
Шифра: 75983
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,995 Ден.
12 РАТИ: 1,116 Ден.
24 РАТИ: 574 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WH1410 A+E, Хоризонтален замрзнувач, MADE IN ITALY, бела боја, Капацитет 131л, 6th sense технологија која цело време ја следи температурата во внатрешноста, Функција за брзо замрзнување, Автоматско исклучување на функцијата за брзо замрзнување, Прилагодлива температура, 1 корпа, Работи во простории во кои темепратурата е до минус 15 степени, Бучност 41dB, А+ енергетска класа, Димензии 86.5x57.3x64.2 цм
Тип на уред Хоризонтален