Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFC 3C26N F, Самостоечка Машина за миење садови со ...
Достапност:
Шифра: 74049
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

26,999 Ден.
12 РАТИ: 2,318 Ден.
24 РАТИ: 1,193 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WFC 3C26N F, Самостоечка Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 8 програми, 3 температури, ЛЦД Дисплеј, 10 години гаранција против корозија, Power clean систем за чистење лонци, Автоматско отворање на вратата после завршеток на програмата, Тајмер до 24 часа, Половично полнење, 3 корпи, Multizone функција - Ви овозможува да одберете миење само во долна или само во горна корпа, Горна прилагодлива корпа, Три прскалки, BOOST опција, Самочистечки филтер, Заштита од деца, Бучност 46dB, Aquastop технлогија, Нова Е енергетска класа, Димензии 85x59x60 цм
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Тип на мотор Инвертер
Трета корпа Не
Широчина 60цм