Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7X W845WB EE, ЕКСКЛУЗИВНА Машина за перење алишта ...
Достапност:
Шифра: 60589
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 44,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

39,999 Ден.
12 РАТИ: 3,433 Ден.
24 РАТИ: 1,767 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W7X W845WB EE, ЕКСКЛУЗИВНА Машина за перење алишта Fresh care +, 6th Sense ZEN technology Direct drive ИНВЕРТЕР мотор со ДОЖИВОТНА гаранција, Капацитет 8кг, Ултра голема Црна врата, ЛЦД Дисплеј, 1400 вртежи, Steam Hygiеne опција за пареа, Steam Refresh ја освежува облеката и елиминира непријатни мириси без перење, Тајмер, 9 програми + Специјални програми (овозможува меморирање на своја специјална програма), Бучност 65dB, Заштита од деца, Нова Б енергетска класа, Димензии 60x60x85 цм
WiFi/Smart Не
Боја Црна
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа Б
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење