Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7X 82O K, Комбиниран фрижидер со долна комора со C...
Достапност:
Шифра: 75932
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 44,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

40,999 Ден.
12 РАТИ: 3,519 Ден.
24 РАТИ: 1,811 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W7X 82O K, Комбиниран фрижидер со долна комора со CLEVER OUT ЛЕД Дисплеј, Црна боја, 6th sense Fresh control технологија, Total No Frost, 15 години гаранција на компресор, Тотал нето капацитет 335л - 231л фрижидерски дел/104л замрзнувачки дел, Multiflow, Полица за шишиња, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, Fresh Box 0 степени за деликатна храна, Fresh Box + за храна која бара свежина, аларм за отворена врата, 3 стаклени полици во дел за ладење + 2 полици на извлекување (12цм), 3 фиоки во замрзнувачот, ЛЕД осветлување, Бучност 39db, Нова Е енергетска класа, Димензии 189x60x67.7 цм
Боја Црна
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Да
Енергетска класа Е
Технологија на ладење Total No Frost
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу