Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W7I HF60 TU, Вградна машина за миење садови со ИНВЕ...
Достапност:
Шифра: 77312
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 42,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

36,999 Ден.
12 РАТИ: 3,176 Ден.
24 РАТИ: 1,634 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W7I HF60 TU, Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР мотор, 6th Sense технологија, 60цм, Капацитет 15 комплети, 8 програми, ЛЦД Дисплеј, Power clean Pro (систем за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз), NaturalDry автоматско отворање на вратата, EXTRASPACE револуционерно управување со просторот во долниот дел каде можете да добиете уште 10 комплети плус, Функција за половично полнење, Трета кошница која може да се отстрани по потреба, Прилагодлива горна кошница, Flexispace модуларни корпи, Светло на подот за информација за крај на програмите, ExtraSpace Совршено миење на садовите без претперење со помош на 6th sense технологијата, Интензивен програм на 65 степени, Брз програм, Glass protection за комплетна заштита на чаши и деликатни чинии, Тајмер за одложено миење до 24 часа, Прилагодливи ногарки, Аквастоп доживотна заштита од протекување вода, Супер тивка со бучност од само 41dB, Нова A енергетска класа, Димензии ВxШxД 82x59.8x55.5 цм