Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL W6 D84WB EE, Кондензациска машина за сушење алишта ...
Достапност:
Шифра: 74740
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

44,999 Ден.
12 РАТИ: 3,863 Ден.
24 РАТИ: 1,988 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL W6 D84WB EE, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМА , Бела со црна рамна врата, Капацитет 8кг, SENSEINVERTER мотор, 24 програми, 6th Sense 3DRY технологија - интелигнетна контрола на сушењето со рамномерно распоредување на топлиот воздух, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, Голем ЛЦД Дисплеј, Тајмер, Autocleaning филтер - се чисти автоматски со дотокот на вода, Бучност 62dB, Димензии ВxШxД 84.9x59.7x65.6 цм, А+++ енергетска класа
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 8кг
Начин на работа Кондензациски
Топлинска пумпа Да