Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLR 7220SS EU/N, Машина за перење со горно полнење...
Достапност:
Шифра: 74659
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12 РАТИ: 1,974 Ден.
24 РАТИ: 1,016 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLR 7220SS EU/N, Машина за перење со горно полнење со мотор со 5 години гаранција, бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, Капацитет 7кг, 1200 вртежи, 6th Sense технологија, Fresh Care технологија, Colours 15 програма за перење на алишта на 15 степени со иста ефикасност како да се перени на 40 степени, Тајмер, Заклучување од деца, 15 програми, Бучност 59dB, Потрошувачка на вода 8500л годишно, Нова Е енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 7кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Горно полнење