Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLR 65230SS EU/N, Машина за перење со горно полнењ...
Достапност:
Шифра: 76188
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

23,399 Ден.
12 РАТИ: 2,009 Ден.
24 РАТИ: 1,034 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLR 65230SS EU/N, Машина за перење со горно полнење со мотор со 5 години гаранција, Бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, Капацитет 6.5кг, 1200 вртежи, 6th sense технологија на интелигентни сензори за прилагодување на ресурсите според количината и видот на алиштата, Меко отворање на вратата, Автоматско подигање на барабанот на крај на циклус за полесно вадење алишта, Fresh Care технологија, Rapid програма за брзо перење, Тајмер, Заклучување од деца, Бучност 77dB, Потрошувачка на вода 44л по циклус, Нова Д енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа Д
Капацитет 5кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Горно полнење