Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL TDLR 6240SS, Машина за перење со горно полнење со м...
Достапност:
Шифра: 76285
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

22,779 Ден.
12 РАТИ: 1,956 Ден.
24 РАТИ: 1,006 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL TDLR 6240SS, Машина за перење со горно полнење со мотор со 5 години гаранција, Бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, Капацитет 6кг, 1200 вртежи, Меко отворање на вратата, 6th sense сензори за автоматско прилагодување на ресурсите според количината и типот на алишта со што се заштедува до 50% енергија и време, Fresh Care технологија, Colours 15 програма за перење на алишта на 15 степени со иста ефикасност како да се перени на 40 степени, HYGIENE 60 програма трае 150 минути а отстранува 99.9% од бактериите, Rapid програма, Тајмер за одложено перење, Подигнување на барабанот на крај од програмата за полесно празнење, Заклучување од деца, 12 програми, Бучност макс 76dB, Нова Ц енергетска класа, Димензии ВxШxД 90x40x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа Ц
Капацитет 6кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Горно полнење