Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL OMK58HU1X, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push ...
Достапност:
Шифра: 76777
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12 РАТИ: 1,631 Ден.
24 РАТИ: 840 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL OMK58HU1X, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push pull копчиња на извлекување, 11 програми за готвење (3 автоматски програми), Тајмер, Телескопски водилки, Капацитет 71 литри, Турбо вентилатор, Cook 3 систем на подговтовка на 3 различни видови храна истовремено без мешање мириси, 5 положби на полиците, Врата со двојно стакло, Внатрешно целосно стакло на вратата за лесно чистење, Вклучени 2 тепсии + решетка, САМОЧИСТЕЊЕ со Хидролиза, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x55.1 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Начин на чистење Аквализа/Хидролиза
Турбо вентилатор Да