Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL OAS KP8V1 IX, Вградна фурна со пареа и Пиролиза, Ин...
Достапност:
Шифра: 72324
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,995 Ден.
12 РАТИ: 1,545 Ден.
24 РАТИ: 795 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL OAS KP8V1 IX, Вградна фурна со пареа и Пиролиза, Инокс отпорен на отпечатоци од прсти, ЛЦД Дисплеј, Push pull копчиња на извлекување, 8 програми + 3 програми за готвење на пареа, Тајмер, Телескопски водилки, Самочистење со помош на Пиролиза, Капацитет 71 литри, Турбо вентилатор, Cook 3 систем на подговтовка на 3 различни видови храна истовремено без мешање мириси, 5 положби на полиците, Врата со тројно стакло, Вантрешно целосно стакло на вратата за лесно чистење, Вклучени 2 тепсии, Потрошувачка на ел. енергија по циклус 0.99 kWh, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x55 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Начин на чистење Пиролиза
Турбо вентилатор Да