Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FWDD 1071681WS EU, Машина за перење и сушење алишта...
Достапност:
Шифра: 60574
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 36,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

29,995 Ден.
12 РАТИ: 2,575 Ден.
24 РАТИ: 1,325 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FWDD 1071681WS EU, Машина за перење и сушење алишта со Инвертер мотор со 10 години гаранција, Бела боја со бела врата и сребрена лајсна, 6th Sense Fresh care + серија (пареа и вртење на алиштата до 6 часа после завршување на програмата), ЛЦД Дисплеј, 10кг перење/7кг сушење, 1600 вртежи, Steam care програм за пареа, Тајмер до 24 часа, Soft move нежно движење на облеката во барабанот, 14 програми, 45 минути програма за 1кг алишта - испрани и исушени за 45мин, Colour 15 програма за зачувување на фабричката боја на алиштата, Заклучување од деца, Бучност 53/59dB, А енергетска класа, Димензии 85x59.5x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1600
Енергетска класа А
Капацитет 10+7 кг
Тип на мотор Инвертер