Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFB 10469 BV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕ...
Достапност:
Шифра: 60697
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

31,999 Ден.
12 РАТИ: 2,747 Ден.
24 РАТИ: 1,414 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFB 10469 BV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР И ПАРЕА, Црна врата, Fresh Care + технологија, Капацитет 10кг, 1400 вртежи минута, Голем ЛЦД Дисплеј, 14 програми, Тајмер за одложен старт, Опции за Хигиенска пареа и Освежувачка пареа, Заклучување од деца, 6th sense сензори за автоматско прилагодување на ресурсите според количината и типот на алишта со што се заштедува до 50% енергија и време, Бучност 52-76dB, Нова А енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x59.5x60.5 цм
WiFi/Smart Не
Боја Црна
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа А
Капацитет 10кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење