Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FFB 9458 WV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР...
Достапност:
Шифра: 60671
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 28,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

25,139 Ден.
12 РАТИ: 2,158 Ден.
24 РАТИ: 1,111 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL FFB 9458 WV EE, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР И ПАРЕА, Fresh Care + технологија, Капацитет 9кг, 1400 вртежи минута, ЛЦД Дисплеј, 11 програми, Опции за Хигиенска пареа и Освежувачка пареа, Colours 15 програма за перење на алишта на 15 степени со иста ефикасност како да се перени на 40 степени, 6th sense сензори за автоматско прилагодување на ресурсите според количината и типот на алишта со што се заштедува до 50% енергија и време, Бучност 52dB, Нова Б енергетска класа, Димензии ВxШxД 84.5x59.5x63 цм
WiFi/Smart Не
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа Б
Капацитет 9кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење