Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKZ9 6230 NB, Вградна фурна, 6th sense технологија,...
Достапност:
Шифра: 71478
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 26,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,999 Ден.
12 РАТИ: 1,803 Ден.
24 РАТИ: 928 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AKZ9 6230 NB, Вградна фурна, 6th sense технологија, Црна боја, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push in Push out, Каталитичко самочистење со помош на каталитички ѕидови, 3 Cook - истовремено печење 3 вида храна без мешање на аромите, Ready 2 cook - систем за загревање на фурната инстантно со помош на единствен систем за дитрибуција на топлиот воздух, Турбо Вентилатор, 16 функции, Програми за печење леб и пица, 73л капацитет, Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Материјал кој не остава отпечатоци од прсти, Грил и Турбо грил, Тајмер, Механичко прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Заштита од деца, Тројно стакло на вратата, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Боја Црна
Дисплеј Да
Начин на чистење Катализа
Турбо вентилатор Да