Бренд: Totem
Краток опис: Totem W790, MTB Велосипед 29", Црно портокалова боја, 24 брзи...
Достапност:
Шифра: 54226
Гаранција (дена): 180
Редовна Цена: 25,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 480 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Totem W790, MTB Велосипед 29", Црно портокалова боја, 24 брзини, Алуминиумски рам L 29x19инчи, Предна и Задна кочница ХИДРАУЛИЧНИ ДИСК КОЧНИЦИ, Големина на гуми 29x2.1, Бандажи 29" дупли 29*1.75 Алуминиум со алуминиуски осовини, Предна вилушка со амортизер TOTEM, Заден менувач SHIMANO NEXAVE RD-T300 24 брзини, Преден менувач SHIMANO TOURNEY FD-TY300, Пренос-Ѕвезда: 24Tx34Tx42T 170mm STEEL, Шифтери Предни и задни SHIMANO ALTUS SL-M315, Касетна средна осовина, Ергономско MTB седиште, Алуминиумски држач за рачки STEM, Алуминиумска шипка за седиште, Quick release тркала, Заден катадиоптер, Штендер
Големина на гума 29 инчи
Кочница Диск Хидраулична
Тип на уред MTB