Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWM 1059V, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЕД...
Достапност:
Шифра: 76427
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12 РАТИ: 1,374 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TWM 1059V, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЕД Дисплеј, 9кг, 1000 вртежи, Опција за одбирање на вретжи при перење, Предперење, 15 програми, Заштита од протекување, А++ Енергетска класа
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1000
Дисплеј Да
Енергетска класа А++
Капацитет 9кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Предно полнење