Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWE 6060W, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја, В...
Достапност:
Шифра: 70350
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 11,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

10,499 Ден.
12 РАТИ: 902 Ден.
24 РАТИ: 464 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TWE 6060W, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја, Врата со двојно стакло, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Боја Бела
Тип на уред Електричен со рингли
Турбо вентилатор Не
Широчина 60цм