Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TVCC 6060WF, Стаклокерамички шпорет, бела боја, 60...
Достапност:
Шифра: 76769
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,459 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 730 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TVCC 6060WF, Стаклокерамички шпорет, бела боја, 60цм, Турбо Вентилатор, 4 зони на готвење (2x 140цм 2x 180цм), врата со двојно стакло, светло во рерната, 0+5 функции, Капацитет на рерна 69л, термостат, 1 тава, 1 решетка, А енергетска класа
Боја Бела
Тип на уред Стаклокерамички
Турбо вентилатор Да
Широчина 60цм