Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TLFAC INV24R32, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер со L...
Достапност:
Шифра: 75944
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 45,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

38,995 Ден.
12 РАТИ: 3,347 Ден.
24 РАТИ: 1,723 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TLFAC INV24R32, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер со LG компресор, Ладење 6.74KW (Макс 7.03KW) и Греење 7.04KW (Макс 7.3KW), Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Одвлажнување 1.5л на час, Циркулација на воздух 940 m3/h, Бучност на внатрешна единица Мин: 42dB, Макс: 59dB, Бучност на надворешна единица: 50/68dB, Филтер за прав, Тајмер, Нормална работна температура: -15 to 46 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Греач на компресор Не
Капацитет 24000 btu 7kw
Тип на уред Инвертер