Бренд: ST
Краток опис: ST VCC-8800HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канисте...
Достапност:
Шифра: 31963
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,191 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 433 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 217 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST VCC-8800HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер, 2800W моќност на моторот, Сиво - црвена боја, 4л капацитет на канистерот, ХЕПА филтер, излезен филтер, Контрола на брзината, Телескопска цевка, 2 вклучени четки за чистење, 5м должина на кабел, автоматско вовлекување на кабелот
Тип на правосмукалка со канистер