Бренд: ST
Краток опис: ST TH-60XH2M, Superior Technology, Телескопски аспиратор на и...
Достапност:
Шифра: 77441
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,999 Ден.
12 РАТИ: 258 Ден.
24 РАТИ: 133 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST TH-60XH2M, Superior Technology, Телескопски аспиратор на извлекување, Инокс, 60цм, Капацитет на вовлекување 450 м3/ч, 2x Мотори 90W, 3 брзини, ЛЕД осветлување 1x 5W, Механички контроли, Траен алуминиумски филтер кој се пере, Нова Д енергетска класа, Бучност 49-61dB, 120мм дијаметар на одводна цевка, Димензии: ШxВxД 61.5x31.8x18.5 цм