Бренд: ST
Краток опис: ST STF361, Superior Technology, 3 во 1 Мултифункциски ВЕНТИЛА...
Достапност:
Шифра: 77904
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 3,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST STF361, Superior Technology, 3 во 1 Мултифункциски ВЕНТИЛАТОР, Може да се постави на три начини со помош на дополнителните цевки (60цм како вентилатор за на маса, 90цм и 120цм како висок вентилатор), Бела боја, 3 брзини на работа, Осцилирачка функција, Дијаметар на перка 30 цм, Моќност 45W, Ултра тивок, Максимална брзина на дување 5.2 метри во секунда, Безбедна мрежа против ставање прсти, Димензии ШxДxВ 335x335x1200 мм