Бренд: ST
Краток опис: ST SI-2800BBB, Superior Technology, Пегла на пареа, Сино црна...
Достапност:
Шифра: 34942
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST SI-2800BBB, Superior Technology, Пегла на пареа, Сино црна боја, Керамичка површина, 2800W моќност, 30гр постојана пареа, 135гр ударна пареа, Систем против капење, Систем против бигор, Самочистење, Спреј функција, Вертикална пареа, регулационен термостат, заштита од прегревање, гумирана мека рачка, 360 степени ротирачки штитник за кабел, 380мл транспарентен резервоар, 1.9м должина на кабел
Тип на пегла Пегла