Бренд: ST
Краток опис: ST RF-85WH, Superior Technology, Фрижидер со внатрешна комора...
Достапност:
Шифра: 77135
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 8,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 584 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 292 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST RF-85WH, Superior Technology, Фрижидер со внатрешна комора, бела боја, Direct cooling технологија на ладење, Нето капацитет 90л (80л ладење, 10л комора), 85цм висина, Транспарентни фиоки, Полици од темперно стакло, Механичка контрола на температурата, А+ енергетска класа, Тип на гас R600, Бучност 41дб, гас R600, ВxШXД 84x45x48 цм