Бренд: ST
Краток опис: ST MOW 20BJ, Superior Technology, Микробранова печка, Црна бо...
Достапност:
Шифра: 60688
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,099 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,299 Ден.
12 РАТИ: 284 Ден.
24 РАТИ: 146 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MOW 20BJ, Superior Technology, Микробранова печка, Црна боја, 20Л, 700W, Механички контроли, 5 нивoа на моќност, Тајмер, функција одмрзнување, звучна сигнализација за крај на програмот, стаклена чинија, Димензии 45.4x33x26.2 цм
Боја Црна
Грил Не
Дисплеј Не