Бренд: ST
Краток опис: ST MB-57M, Superior Technology, Мини бар фрижидер со внатрешн...
Достапност:
Шифра: 77958
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 6,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
12 РАТИ: 430 Ден.
24 РАТИ: 221 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MB-57M, Superior Technology, Мини бар фрижидер со внатрешна комора, бела боја, 50Л, 43л Нето фрижидерски дел, 6л замрзнувачки дел, 1 полица, термостат за регулација на температурата, Бучност 41dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 100kWh, Нова Ф енергетска класа, Димензии 44.5x48.5x49.5 цм