Бренд: ST
Краток опис: ST J800XJ, Superior Technology, Соковник, Инокс, 800W моќност...
Достапност:
Шифра: 71179
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 4,599 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,499 Ден.
12 РАТИ: 215 Ден.
24 РАТИ: 111 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST J800XJ, Superior Technology, Соковник, Инокс, 800W моќност, голем XXL отвор за овошје 75мм, 2 брзини, професионален AC мотор, 1.5л сад за пулпа, 750мл сад за сок, филтер и делови од нерѓосувачки челик, систем пртив капење, лесно расклоплив за лесно миење, нелизгачка површина
Тип на соковници Центрифугален