Бренд: ST
Краток опис: ST Def AC121824, Superior technology, Breezleless Дефлектор ...
Достапност:
Шифра: 77498
Редовна Цена: 1,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST Def AC121824, Superior technology, Breezleless Дефлектор за клима уред, Крило за насочување клима уред, Флексбилно и се мести во повеќе насоки со што ладниот воздух го избегнувате да дува директно во Вас, Универзална за секој тип на клима уред, Ладење во лето без провев, Идеална направа за спиење под клима, NEW TRANSPARENT AIR CONDITIONER WIND SHIELD