Бренд: ST
Краток опис: ST BHV-60464VCA, Superior technology, Вградна стаклокерамичка...
Достапност:
Шифра: 77858
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 10,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,499 Ден.
12 РАТИ: 644 Ден.
24 РАТИ: 332 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST BHV-60464VCA, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотна, Ширина 60цм, 4 грејни зони од кои едната е двојна проширена зона, Сензорски команди на допир со Slider Лизгач директно одбирање, Tајмер до 99 минути, Покажувачи за остаток на топлина, Функција за пауза, Keep Warm функција за одржување топлина, Заклучување од деца, 9 нивоа на моќност, 6400W Тотална моќност, Димензии 59x52x5.2 цм