Бренд: ST
Краток опис: ST-43CH7800, 43" (109cm) Android SMART FullHD LED TV, Superio...
Достапност:
Шифра: 56483
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,799 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
12 РАТИ: 773 Ден.
24 РАТИ: 398 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-43CH7800, 43" (109cm) Android SMART FullHD LED TV, Superior Technology, Frameless, DVB-T/T2/DVB-C, CVTE S506, DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 11, system upgradable by u-disk or online, MAXHUB - share smartphone content to smart TV, Wifi built in 802.11 b/g/n, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45
Големина на екран 43 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција FHD
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED