Бренд: ST
Краток опис: ST-24B2VH, 24inch (16:9) FullHD LED Backlit Монитор, Superior...
Достапност:
Шифра: 34547
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,999 Ден.
12 РАТИ: 344 Ден.
24 РАТИ: 177 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-24B2VH, 24inch (16:9) FullHD LED Backlit Монитор, Superior Technology, IPS panel, Resolution(Typ.): FullHD 1920x1080@75HZ, Brightness(Typ.): 250cd/m2, Response time(Typ.): 5ms, Contrast ratio(Typ.): 1200:1, 3 Side frameless slim design, Modern looking metal stand, Input: VGA+HDMI