Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB34T602FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, ...
Достапност:
Шифра: 73989
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 35,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

28,995 Ден.
12 РАТИ: 2,489 Ден.
24 РАТИ: 1,281 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG RB34T602FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Titanium Silver, Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 20 години гаранција, TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот, ALL AROUNG COOLING технологија- еднакво ладење во сите делови на внатрешноста, POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување, SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста, ЛЕД Осветлување, Решетка за вино, Реверзибилна врата, Фиока за овошје и зеленчук, Аларм за отворена врата, 18 часа автономен режим на работа, Бучност 35 dB, Нова Ф енергетска класа, Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно, Капацитет на ладење 13 кг/24 часа, Нето запремнина 340L (228L+ 112L), R600 Гас, ВxШxД 1853x595x658 мм
Боја Сребрена/Инокс
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Не
Енергетска класа Ф
Технологија на ладење Total No Frost
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу